Series
Ratings
25
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0- UMA GAMERated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5