Titles you rated
 MossRated ★ 3.5 MossRated ★ 3.5
 One Cut of the DeadRated ★ 2.5 One Cut of the DeadRated ★ 2.5
 Basic InstinctRated ★ 3.5 Basic InstinctRated ★ 3.5
 AnnihilationRated ★ 1.5 AnnihilationRated ★ 1.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Kingdom of HeavenRated ★ 4.0 Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
 Suspect XRated ★ 4.0 Suspect XRated ★ 4.0
 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
 Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0 Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
 The Green KnightRated ★ 3.5 The Green KnightRated ★ 3.5
 Blue StreakRated ★ 4.0 Blue StreakRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
 BelieverRated ★ 4.0 BelieverRated ★ 4.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5