Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0