Movies
Ratings
98
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0