Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0