Titles you rated
The LobsterRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
In the Heat of the NightRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
SorcererRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 3.5
2010Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
FilthRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 4.5
Ichi the KillerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5