Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
BossRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0