Titles you rated
ThorRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0