Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0