Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0