Movies
Ratings
91
21Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
What IfRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
The CoreRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5