Movies
Ratings
217
The IncrediblesRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5