Series
Ratings
65
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
The BrainiacsRated ★ 3.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 4.0