Series
Ratings
244
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
Bling EmpireRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5