Titles you rated
- We Will Meet AgainRated ★ 3.0
A Useful GhostRated ★ 3.5- Coming of AgeRated ★ 4.0
- Time of CinemaRated ★ 3.5
Tomorrow's Min-JaeRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
- 진심으로Rated ★ 2.0
- Top Right CornerRated ★ 2.0
RosettaRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
SproutRated ★ 3.5
ViridianaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
The SuccessorRated ★ 3.0