Series
Ratings
24
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5