Movies
Ratings
706
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.5
MustangRated ★ 5.0
GuzaarishRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0