Movies
Ratings
495
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0