Movies
Ratings
68
Toy StoryRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0