Titles you rated
The Potato LabRated ★ 5.0
For Eagle BrothersRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0