Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 1.5