Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5