Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5