Movies
Ratings
145
The IrishmanRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 2.5
SmileRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0