Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Boy Meets BoyRated ★ 1.0
ConfuciusRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 4.5