Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0