Movies
Ratings
132
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5