Series
Ratings
51
MonstarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5