Movies
Ratings
134
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0