Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
Mercury RisingRated ★ 4.0