Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5