Series
Ratings
65
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0