Movies
Ratings
481
SpectreRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0