Movies
Ratings
2364
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Happy Bus DayRated ★ 2.0
SeaspiracyRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5