Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0