Titles you rated
House of CardsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0