Movies
Ratings
1646
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0- AfterburnRated ★ 1.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
Fight or FlightRated ★ 2.0
The Naked GunRated ★ 1.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 1.5