Titles you rated
ContagionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
ScannersRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
RushRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Hearts of Darkness: A Filmmaker's ApocalypseRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0