Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 2.5
Unexpected BusinessRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Sporty SistersRated ★ 3.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5