Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
Sing: ThrillerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5