Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5