Titles you rated
Dive!!Rated ★ 3.0
BakumanRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Bandage ClubRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
GagarineRated ★ 5.0
GORated ★ 3.5
NaokoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0