Series
Ratings
42
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0