Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
TarRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0