Titles you rated
Yi YiRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0