Movies
Ratings
596
Bagdad CafeRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Four ChristmasesRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Friends with MoneyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0