Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0