Series
Ratings
62
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- SHIN-MENRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.5