Movies
Ratings
121
The Wild RobotRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0