Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 5.0